DAROM akcijos taisyklės

DALYVAVIMO AKCIJOJE
BEI SAUGAUS ELGESIO TAISYKLĖS
1. Savanoriai į akcijos „Darom 2010“ organizuojamą visuotinę talką privalo atvykti blaivūs, neapsvaigę nuo psichotropinių ar narkotinių priemonių bei nevartoti svaiginančių medžiagų ir alkoholinių gėrimų talkos metu.
2. Už jaunesnių nei 14 metų asmenų elgesį atsako juos lydintis pilnametis asmuo. Visuotinėje talkoje be pilnamečio lydinčiojo dalyvaujantys vyresni nei 14 metų asmenys patys atsako už savo ir aplinkinių asmenų saugumą bei žalą aplinkai visuotinės talkos metu.
3. Akcijos dalyviai turi būti apdairūs su rastais objektais, kurie gali sukelti grėsmę asmenų sveikatai ir saugumui. Jeigu iškyla klausimų dėl elgesio su tam tikrais rastais objektais, būtina, prieš tokius objektus liečiant ar judinant, kreiptis į akcijos koordinatorių.
4. Bet kokios atliekos, kurios yra neatpažįstamos (butelis ar pakuotė su neaiškiu skysčiu, skardinė su neįskaitomais užrašais ar pan.) bei kelia kad ir mažiausią įtarimą, jog gali pakenkti sveikatai – privalo būti paliktos ten kur pastebėtos! Apie šias pastebėtas atliekas prašome informuoti akcijos koordinatorių (nurodant kuo tikslesnes koordinates, adresą).
5. Rinkti atliekas reikia mūvint pirštines.
6. Atliekos turi būti dedamos į plastikinius maišus.
7. Kiekvienas akcijos dalyvis prieš pradėdamas rinkti atliekas turi tiksliai žinoti, kokios atliekos ir kokia tvarka konkrečiame rajone yra rūšiuojamos. Šią informaciją reikia sužinoti iš akcijos koordinatoriaus.
8. Surinktos atliekos plastikiniuose maišuose turi būti paliktos tik tuose taškuose (laikinose atliekų laikymo aikštelėse), kuriuos nurodo akcijos koordinatorius ar atsakingas už akciją žmogus.
9. Akcija turi pabaigos laiką (jį nurodo Darom taško koordinatorius).

AČIŪ, kad JUMS NE VIS VIEN!
DAROM!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.