Antrinių žaliavų rūšiavimo atmintinė

DAROM 2010 akcijos metu rūšiuojame:

1. MIŠRIAS KOMUNALINES ATLIEKAS
Atskirai į juodos arba žalios spalvos maišus dedame mišrias komunalines atliekas.

2. ANTRINES ŽALIAVAS
Atskirai į mėlynos spalvos maišus:
• Stiklinius butelius ir stiklainius (gali būti su kamšteliais ir dangteliais);
• Plastikinius butelius ir maišelius (gali būti su kamšteliais);
• Skardines (visų rūšių).

Mėlynos spalvos maišus su rūšiuotomis atliekomis sudedame
atskirai nuo juodos spalvos maišų su kitomis šiukšlėmis

3. ELEKTRONIKOS ATLIEKAS
Šių atliekų surinkimas vyks pagal iškvietimą į tašką:

Fabijoniškės
Žirmūnai
Antakalnis
Verkiai

Rinks UAB EMP recycling. Skambinti Astai, tel. Nr. 861400248. Jei Asta iš karto ragelio nekels, vadinasi kalba telefonu su kitais ir vėliau pati perskambins Jums. Ekstra atveju skambinti Kristinai 8618 00576.

Pašilaičiai
Justiniškės
Šeškinė
Šnipiškės
Pilaitė
Viršuliškės
Žvėrynas
Karoliniškės

Lazdynai
Vilkpėdė
Naujamiestis
Senamiestis
Naujoji Vilnia
Rasos
Naudininkai
Paneriai
Grigiškės

Rinks UAB Žalvaris. Skambinti Romui, tel Nr. 861418664

Į atskirą krūvelę dedame:
1. Elektros ir elektroninė įranga:
• Stambūs namų apyvokos prietaisai (Šaldytuvai, šaldikliai, skalbimo mašinos, drabužių džiovintuvai, indaplovės, duonkepės, virtuviniai kombainai, gartraukiai, elektrinės viryklės, šildytuvai, radiatoriai bei ventiliatoriai, mikrobangų krosnelės, oro kondicionavimo prietaisai);
• Smulkūs namų apyvokos prietaisai (Dulkių siurbliai, gariniai valytuvai, siuvimo, mezgimo mašinos, lygintuvai ir kiti skalbinių lyginimo, gręžimo bei kitokios priežiūros prietaisai, gruzdintuvai, skrudintuvai, vaflinės, keptuvės, smulkintuvai, sulčiaspaudės, kavamalės, talpyklų ir pakuočių atidarymo ar sandarinimo įranga, elektriniai peiliai, plaukų kirpimo, džiovinimo, dantų valymo, skutimosi ir masažavimo prietaisai, epiliatoriai, rankiniai ir staliniai laikrodžiai bei laiko matavimo, rodymo ar fiksavimo įranga, svarstyklės)
• IT ir telekomunikacinė įranga (Delniniai kompiuteriai, spausdintuvai, stalo ir nešiojamieji kompiuteriai, kopijavimo aparatai, „skaneriai“, elektrinės ir elektroninės rašomosios mašinėlės, faksimiliniai aparatai, teleksai, telefonai, taksofonai, bevieliai telefonai, mobilieji telefonai)
• Vartojimo įranga (Radijo aparatai, televizoriai, vaizdo kameros, vaizdo grotuvai, garso grotuvai, garso stiprintuvai, muzikos instrumentai, fotoaparatai ir kitos garso, vaizdo įrašymo, atkūrimo priemonės, įskaitant signalus ar kitas garso, vaizdo paskirstymo priemones, išskyrus telekomunikacijų, MP3, CD, DVD grotuvai)
• Apšvietimo įranga (Fluorescencinės (liuminescencinės) lempos, didelio ryškumo išlydžio lempos, žemo slėgio natrio lempos, kita apšvietimo įranga arba įranga, skirta šviesai skleisti ar reguliuoti (išskyrus volframines lemputes)).
• Elektros ir elektronikos įrankiai (Grąžtai, pjūklai, siuvimo mašinos, tekinimo, malimo, šlifavimo, smulkinimo, pjovimo, kapojimo, kirpimo, gręžimo, skylių darymo, perforavimo, lankstymo, lenkimo prietaisai; kniedijimo, kalimo, veržimo arba kniedžių, vinių, varžtų ištraukimo įrankiai, virinimo, litavimo įrankiai; skystų, dujinių medžiagų purškimo, skleidimo, paskirstymo ar kitokio apdorojimo įvairiomis priemonėmis įranga, vejos pjovimo ar kitų sodo darbų įrankiai ir pan.).
• Žaislai, laisvalaikio ir sporto įranga (Elektriniai traukinukai, lenktyninių automobilių komplektai, rankiniai vaizdo žaidimų pultai, vaizdo žaidimai, kompiuteriai, naudojami dviračiuose, nardymo, bėgimo, irklavimo ir kitoje įrangoje, elektroniniai treniruokliai, ėjimo, bėgimo takeliai, elektrinė smigių lenta, švieslentės, monetų aparatai ir kt.).
• Stebėsenos ir kontrolės prietaisai (Dūmų detektoriai, šilumos reguliatoriai, termostatai, matavimo, svėrimo ar derinimo prietaisai, naudojami kaip buitinė ar laboratorijų įranga, kiti stebėsenos ir kontrolės prietaisai.).
• Automatiniai daiktų išdavimo įtaisai (Įvairūs automatiniai gėrimų, butelių, kietųjų produktų, pinigų ir kiti daiktų išdavimo prietaisai.)
2. Antrinės atliekos: Juodasis ir spalvotasis metalo laužas ir atliekos.
3. Pavojingos atliekos: Akumuliatoriai, amortizatoriai, kuro, oro, tepalo filtrai.

4. STAMBIAGABARITES ATLIEKAS
Į atskirą krūvelę dedame senus baldus, didžiatūres atliekas, statybines atliekas.

5. PADANGAS
Į atskirą krūvą dedame padangas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *