DFDS info

DFDS, tai Keltų Baltijos jūra linijų lyderė.

Dėmesio!!! Nuo 2016.04.04 įsigalioja nauji keltų tvarkaraščiai

Gerbiami keleiviai, norime jus informuoti, kad nuo 2016 m. balandžio 4 d. pradeda galioti nauji tvarkaraščiai Klaipėda-Kylis ir Klaipėda-Karlshamnas maršrutuose:

Klaipėda-Kylis tvarkaraštis – dar daugiau išvykimų (7 kartai per savaitę abiem kryptimis), kiekvieną dieną pastovus fiksuotas išvykimo ir atvykimo laikas, trumpesnė kelionės trukmė (19 val.)

Klaipėda-Karlshamnas tvarkaraštis – du papildomi reisai per savaitę iki birželio 27 d. bei rugsėjo 12 d.- gruodžio 31 d. Trys papildomi reisai per savaitę birželio 27 d.- rugsėjo 11 d. periodu.

Gerbiami keleiviai,

Informuojame, kad 2015.01.01 įsigaliojus Europos Sąjungos sieros emisijos reglamentui, laivai, plaukiojantys Baltijos, Šiaurės jūrose ir Lamanšo sąsiauryje, bus priversti pereiti prie 30-40 proc. brangesnio kuro arba instaliuoti brangias dujų plautuves.

Todėl nuo 2015.01.01 AB DFDS Seaways, siekdama išlaikyti ir tuo pačiu gerinti savo klientų aptarnavimo lygį bei išlaikyti konkurencingus keltų atvykimo/išvykimo tvarkaraščius, yra priversta didinti keleivių ir jų transporto priemonių pervežimo kainas maršrutuose iš Klaipėdos į Kylį (Vokietija) ir Karlshamną (Švedija) bei iš Paldiski (Estija) į Kapelskarą (Švedija).

Įvedamos kuro priemokos už kiekvieną keleivių transporto priemonę dydis – 5 €.
Tuo tarpu kuro priemoka už kiekvieną keleivį nuo 2015.01.01 didėja nuo 4,92 € iki 5 €.
Kuro priemoka netaikoma kūdikiams iki 3 metų.

Informacija asmenims, vykstantiems iš Norvegijos į Lietuvą per Švediją

Kertant Norvegijos – Švedijos sieną ir įvežant į Europos Bendrijos teritoriją deklaruotinas prekes, tame tarpe ir automobilius, turite deklaruoti jas Švedijos muitinei, užpildant nustatytos formos deklaraciją. Nedeklaravus įvežamų prekių ar automobilių nustatyta tvarka, taikoma bauda nuo 3000 iki 5000 LT. Plačiau
Reikalavimai keliaujantiems su gyvūnu į Švediją

Keliaujančius su gyvūnu į Švediją/Norvegiją, prašome atkreipti dėmesį į šiuos tris esminius reikalavimus:

Gyvūnas turi turėti aiškiai įskaitomą tatuiruotę arba mikročipą. Gyvūnai gimę po 2011 metų liepos 3 d. privalo turėti mikročipą.
Gyvūnas turi būti paskiepytas nuo pasiutligės tuo metu, kai jau buvo atlikta tatuiruotė arba įdėtas mikročipas (skiepijamas gali būti ne jaunesnis nei 3 mėnesių amžiaus gyvūnas).
Gyvūnas gali keliauti, kai po pasiutligės skiepo praėjo ne mažiau nei 21 diena (pasiutligės skiepo galiojimo laiką nurodo skiepą atlikęs veterinarijos gydytojas). Plačiau

Pastaba neįgaliesiems

Neįgalieji asmenys, pirkdami kelto bilietą, apie tai turi pranešti savo kelionių agentūrai arba DFDS Seaways tel. 8-46 323232, 395050. Jeigu neįgalusis asmuo turi specialių poreikių, apie juos turi informuoti DFDS Seaways ne vėliau kaip 48 valandas iki kelto išplaukimo laiko.
Bilietus į DFDS Seaways keltų linijas Šiaurės jūroje ir Lamanšo sąsiauryje galite įsigyti tiesiogiai mūsų svetainėje Bilietai internetu .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *