Žoliapjovė MTD Diana T81

Žoliapjovė MTD Diana T81
Žoliapjovė MTD Diana T81
Žoliapjovė MTD Diana T81
Žoliapjovė MTD Diana T81


deDaug yra spiruoklių, tačiau visos turi savo vietas ir sunku galima suklyst ir ne vietoje pastatyti jas. Deka nusijama labai paprastas, pakeliate traktorių ant galinių ratų, nuimant keturias šponkes ir deka nukrenta.

Šis modelis buvo labai populiarus nes jame montavo brigss stratton variklius ir vokiečiai tai labai vertino. Tai vienas iš pirmųjų  traktorių žoliapjovių MTD gaminys, nes tai yra 1994 metų modelis leistas iki pat 2008 metų, vėliau buvo patobulintas MTD modelis.

Kuro padavimas primityvus, tiesiog aukščiau pastatytas kuro bakas ir iš jo nuvesta kuro žarnelė iki karbiuratoriaus, kuris irgi yra labai paprastas su adata, užsidaro kai į kaušelį prisirenka pilnas benzino.

Užtenka paprasto kuro filtro grubaus valymo,kuri kainuoja šiuo metu iki 2 eurų, kurių galima rasti bet kurioje Senukuose, Mokiveži ar Ermitaže.

Starteris kaip ir diržai originalūs yra brangūs, tačiau analogai yra pakankamai normalia kaina. Naujas starteris tinka nuo kinietiškos žoliapjovės ir gali kainuoti iki 60 eurų kažkur. Diržai taip pat yra trys pagrindiniai kurie kainuoja nuo 10 iki 20 eurų. Taip pat ir guoliai galima viska rasti Lietuvoje ir daug pigiau nusipirkti nei atstovybėje.

Jeigu yra klausimų skambinkite man +37068236569


Varikliai šiame modelyje buvo montuojami Briggs stratton 10,50  arklių galių Power Bult, šio variklio galios pakanka visiems žolės pjovimo darbams ir snioego stumdymo darbams, tik užsidėjus grandines.

Šis traktorius savo laikais buvo vienas geriausių, tai diržinės pavaros varomas traktorius kol buvo jaunas ir tvarkingas dirbo be problemų, tačiau susidėvėjus detalėmis jis pradėjo kelti problemų.

Žoliapjovė MTD Diana T81
Žoliapjovė MTD Diana T81

Pavaros yra paprastos, greičio bėgiai yra 5, žolės pjovimo gylis irgi 5 padėtys, pacosas atskiras ištraukimas ir gazo reguliavimas. Norint užvesti kaip ir visuose traktoriuose reikia nuspausti sankaba.

Sėdynė aptraukta dabar tikra oda, prieš tai buvo dirbtinė, tai ji greitai sutrūkinėjo, tas kainavo apie 45 eurus. Vairas sukasi per elementarias vairo traukes, kurios paskirstomos per vieną krumpliaratį tokį pusinį, tas puikiai veikia, tik reikia laiku ir vietoje sutepti.

Žoliapjovė MTD Diana T81
Žoliapjovė MTD Diana T81

 

Traktorius tinka po visų sunkių arba lengvų darbų ir atsipūsti, variklio dangtis lygus tai puikiai viskas laikosi savo vietoje. Kėdė yra patogi sėdėti ir mėgautis poilsiu.

Žoliapjovė MTD Diana T81
Žoliapjovė MTD Diana T81

išskirti greičių dėžę nėra sunku, tik viską susifotagrafuokite, kad žinotumėte kur kas stovėjo. Butinai reikia tepti visus krumpliaračius. Dėžė nėra sudėtinga ir tikrai galima pačiam susiremontuoti.

Greičių dėžės yra labai patvarios, jeigu kas ir susidėvi  tai greičių dė-ės pavaros krumpliaratis, jis kainuoja apie 40 eurų, nėra taip baisiai, bet reikia laukt, nes MTD atstovas Stoker vietoje neturi bet per mėnesį gali atsiūsti. Montuojant greičių dėžę, butinai sutepkite viską solidolu, kad susidėvėjimas būtų kuo mažesnis.

Visų žoliapjovių remontas pardavimas supirkimas Motomuma +37068236569

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *