Verslo liudijamas

Kaip išsigyti verslo liudijimą:
Verslo liudijimas leidžia išnaudoti šią potencialią galimybę ir pagerinti savo finansinio gyvenimo būklę. Kam lenkti nugarą kitiems, kai galima užsiiminėti mėgstama, malonumą teikiančia veikla, iš kurios galima tuo pačiu ir užsidirbti. Atėjo laikas įžiebti naujas idėjas ir žvelgti į verslo pasaulį su užsidegimu.
Verslą pradėti siekia daugelis, tačiau ryžto ir informacijos trūkumas dažnai riboja žmogaus sprendimus. Dėka verslo liudijimo šiandien tai padaryti yra tikrai paprasta ir prieinama kiekvienam. Priešingai nei įmonės kūrimui, čia nereikia pradinio kapitalo. Šis svarbus bruožas leidžia kiekvienam piliečiui užsiimti legalia, pelno siekiančia veikla. Tiesa, individualią veiklą galima vykdyti ir pažymos pagalba, tačiau verslo liudijimas turi savų privalumų. Verslo liudijimą gali gauti kiekvienas fizinis asmuo;
Itin suprastinta apskaitos tvarkymo sistema; Privalomas išankstinis mokesčių mokėjimas;
Asmuo privalo verstis griežtai nurodyta veikla;
Mažesni ir paprasčiau tvarkomi mokesčiai nei individualios veiklos pagal pažymą.
Na, tai patogi verslo forma, tačiau kaip įsigyti šį verslo liudijimą? Tereikia užpildyti specialią formą valstybinėje mokesčių inspekcijoje ir jau tą pačią dieną galėsite legaliai verstis tam tikra veikla, jums bus išduotas verslo liudijimas (tai paprastas atspausdintas lapas su VMI pareigūno parašu). Tai iš tiesų yra paprasta ir gana patogu. Pradėti nuosavą verslą dar niekada nebuvo taip paprasta.
Mokesčių mokėjimas gali sukelti tikrai daug neaiškumų. Tai bene aktualiausia tema šį svarbų žingsnį pasiryžusiam žengti žmogui. Kiek mokėti? Kaip mokėti ir kada mokėti? – tokie klausimai kankina ne vieną verslą siekiantį pradėti asmenį. Bet viskas yra gana paprasta. Fizinis asmuo privalo mokėti mokesčius iš anksto už sutartą veiklos galiojimo laiką. Tai yra: Gyventojų pajamų mokestis. Šis mokestis yra fiksuotas ir jį nustato savivaldybė. Valstybinio socialinio draudimo mokestis. Mėnesinis mokesčio dydis 180 Lt.
Privalomojo sveikatos draudimo įmoka. Mėnesinis 90 Lt mokestis.
Mokesčiai mokami pagal dienų, kuriomis verčiamasi tam tikra veikla, skaičių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *