Veisiejų turgus

Veisiejų turgus yra vienas iš unikaliausių turgų Lietuvoje.

Veisiejų turgus

Šis turgus išsiskiria tuo, kad jis veikia tik vieną kartą per saveitę ir ta diena yra Ketvirtadienis. Pasak Turgaus vadovo, nesvarbu ar -35 ar kalėdos išpuola, ar nauji metai, bet turgus dirba kiekvieną ketvirtadienį.

Turgaus pradžia jau prasideda nuo 6 valandų ryto, žiemos metu, kai ryte dar tamsu, galima sujudimą pamatyti apie 7 valanda. Patys pirkėjai pradeda rinktis nuo 8 valandų, pirmiausia jie perka pirmo butinimo prekes, tai yra duona gaminiai, mėsa, žuvis, nes šiame turguje tikrai rasite iš ko pasirinkti. Vėliau eina dairytis įvairių daiktų.

Veisiejų turgaus asortimentas

Šiame turguje, kaip minėjau rasite pirmo butinimo prekes, t.y. maisto produktų, duonos, mėsos, vaisių, daržovių, žuvies šaldytos, šviežios, medaus ir jo gaminių, naminių surių ir kitų pieno produktų.

Toliau paėjus rasite drabužių asortimentą didelį, nuo padėvėtų rūbų iki naujų gražių drabužių, batų, sportinių įvairių treningų. Taip pat labai populiaru čia yra namų apyvokos daiktai, nuo įvairių sendaikčių iki minkštų baldų.

Motomuma.lt prekiauja taip pat Veisiejų turguje, naudota sodo technika ir jų dalimis.

Čia taip pat yra daug įvairios sodo technikos, pakalbinome vieną iš prekeivių Motomuma.lt, jie atvažiuoja į Veisiejų turgų net iš Vilniaus. Pasak Motomumos, čia jiems labai patinka, nes pirkėjai yra kuklūs mandagūs, nors ne visada pavyksta uždirbti, tačiau verta čia atvažiuoti vien dėl mandagių klientų, gryno oro, jaukios aplinkos. Jie stengiasi plėsti savo asortimentą ir kiekvieną kartą vis ka nors naujo pasiūlo savo pirkėjams. Daugiau galite susžinoti jų tinklapyje www.motomuma.ltVeisiejų turgaus ypatumai

Šiame turguje yra pardavėjų net ir iš svetur, čia pastoviai rasite už statybinių medžiagų parduotuvės prekeivį iš kaimyninės šalies Lenkijos, jis jums pasiūlys lenkiškos produkcijos pigiau iš Lenkijos.

Šalia jo yra autodetalių prekeivis, kuris irgi stengiasi čia atvykti kiekvieną ketvirtadienį.

O taip čia rasite visada ką nors nusipirkti, kitoje kelio pusėje turgaus suvažiuoja vaismedžių prekeiviai, ūkininkai. Rasite ir senesniems traktoriams įvairių detalių. Šalia yra prekybos centras, kuriame galėsite pigiai paragauti arbatos, jums tai kainuos vos 20ct.

Pačios prekyvietės mokestis yra labai nedidelis, nuo 2 iki 5 eurų, tačiau čia yra senųjų prekeivių jau užimtos vietos, todėl naujiems prekeiviais, reiktų pasistumti tolėliau, arba palaukti, kol senieji visi sugužės ir jeigu kas nors tą ketvirtadienį neatvyks, galima bus užimti tą dieną jo vietą. Šiaip ten senieji prekeiviai vienas kitą jau pažysta, todėl geriausia paklausti jų kur bus laisva vieta, dažniausiai jie paskambina ir paklausia.

Žiema turgus yra šiek tiek skurdesnis, bet veiklos pakankamai būna. Pastovūs klientai net žiema ieško savų pardavėjų, nors ir mažas jau būna pardavėjų skaičius, tačiau kiekviena prekė suranda savo klientą.

tvartas.lt vesiejuose žiema

Veisiejų turgus dirba ir žiema
Motomuma žiema prekiauja ne tik sodo technika, bet ir įvairiais sendaikčiais, kadangi žiema sodo technikos paklausa yra mažesnė.

Jeigu esate pietų Lietuvoje, butinai užsukite į Veisiejų turgų, o jeigu norite jame prekiauti, galite pasiskambinti turgaus vadovui Vytautui +370 687 40167

2 mintys apie “Veisiejų turgus”

  1. Labai idomus turgus, visko čia gali rasti, o ypač iš tu „blusų” dežučių visada surasi ką nors reikalingo,viena bėda,kad viskas pabrango,kas kainavo už 1litą,tai dabar be 1 € ne nupirksi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *