Tilto remontas Liškiavoje

 

Tilto remontas Liškiavoje

Tilto remontas Liškiavoje, 2016 metais pradėtas tilto remontas Varėnos rajone Liškiavos kaime, per Krūčiaus upelį, kuris išteka iš Liškiavio ežero ir įteka į Nemuną..

Liškiavos tilto kontrukcija
Liškiavos tilto konstrukcija yra gera ir stabili, susidėvėjimas yra važiuojamos dangos.
Liškiavos tilta remontuoja su Komatsu
Liškiavos tilta remontuoja su Komatsu, tai japonų gamybos traktorius.
tilto perdangos konstrukcija nepažeista
tilto perdangos konstrukcija nepažeista ir nepaliesta jokios korozijos, todėl bus keičiama tik pėsčiųjų dalis ir važiuojamoji. Kolonos taip pat yra be jokių defektų, tik kosmetiniai pakitimai matosi, tačiau tam tilto stiprumui įtakos neturi jokios.
Liškiavos tiltas svarbus
Liškiavos tiltas svarbus ne tik vietiniams gyventojams bet ir aplinkiniams bei turistams, šiuo tiltu susisiekia gretimi kaimai ir miestai, Cigelne, Gailiūnai ir Druskininkai. Šiuo metu yra padarytas aplinkkelis važiuojant nuo Vilkiautinio kaimo yra po dešine apylanka per mišką.
per tiltą padarytas laikinas
per tiltą padarytas laikinas tiltas skirtas pereiti pėstiesiems.
Liškiavos tilto perdangos numeris
Liškiavos tilto perdangos numeris, nusakantis, kur pagaminta, kelintais metais ir kokio tipo ši perdanga.
perdangos vidaus ertmė
perdangos vidaus ertmė, šios perdangos plokštės yra tuščiavidurės, kad neapkrauti tilto papildomu svoriu.
Liškiavos tilto perdangos plokštės
Liškiavos tilto perdangos plokštės

14 minčių apie “Tilto remontas Liškiavoje”

 1. Kiek gali kankinti aplinkiniu kaimu zmones, cia taip plaunami pinigai ar kas? Liko menesis iki remonto darbu pabaigos, bet kazin ar pavyks pazadus igyvendint. Dirbti pradejo gal tik dabar, nes vasara tai darbai silpnai judejo i prieki. Kazink kas kontroliuoja si objekta?

  1. Sveiki Rasa,
   malonu, kad lankotės tvartas.lt svetainėje, kiek mums pavyko sužinoti, šio tilto remonto darbai turi baigtis iki lapkričio mėnesio pabaigos, šiuos darbus kontroliuoja kelių direkcija ir susisiekimo ministerija. O dar apie informuota Varėnos raj. miesto savivaldybė. Mes savo ruožtu dar papildomai pranešėme Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkui Artūrui Paulauskui ir jo kolegai Gediminui Jakavoniui. Sekite mūsų https://www.tvartas.lt svetainės naujienas ir sulauksite greitai žinių apie Liškiavos tilto remontą.

 2. Sveiki, iš tiesų atrodo kad sulaukti pravažiavimo per Liškiavą neįmanoma misija. Kiek nuvažiuoji pasižiūrėti, tiek matai pasyvų darbuotojų darbą,ir tyčinį neskubėjima. Norint palengvinti gyventojams dalią galima būtų stengtis greičiau atidaryti bent vieną pusę tilto tvarkant tuo metu kitą, nes taupydami kurą ir laiką žmonės baigia sulaužyti savo transporto priemones važiuodami aplinkinių miško keliuku. Sakote kad darbai vyks iki lapkričio mėn pab? Neklaidinkite žmonių, nes projekte parašyta -darbų pab. šių metų spalio mėn.

  1. Tuo labiau Sandra, kadangi mes kuruojame šį miestelį, todėl užtikrinsime, kad visi darbai vyktų sklandžiai ir būtų atlikti laiku. Ir pastoviai informuosime apie esamą padėtį. Ta patį galite padaryti ir jūs, jeigu esate šalia, fotografuokite ir aprašykite kas vyksta, mes paviešinsime savo puslapyje https://www.tvartas.lt, visa info siūskite el.paštu info@TVARTAS.LT

 3. Noretume konkretesnio atsakymo apie darbu pabaiga, tuo labiau, kad jus kuruojate si kaimeli. Tikrai sis klausimas domina visus aplinkinius gyventojus ir tai turetumete paskelbti gal gi net per koki rajonini laikrasti. O kur galetumem dar kreiptis, kad sparciau vyktu darbai, gal cia televizijos reikia.Pabandysim.

  1. Darbai kiek mums yra žinoma vyksta pagal grafiką, tai sparčiau nebus vykdomi, o kad jie laiku turi būti užbaigti, patys rangovai tai puikiai supranta, nes kiekviena papildoma diena jiems brangiai gali kainuoti.
   O kreiptis jau daugiau nėra kur, nes tiek rajono valdžia žino, tiek kitos atsakingos institucijos žino ir pastoviai informuojamos. Labai gaila, kad Varėnos valdžia moka tik raštus rašyti įvairioms institucijoms, tačiau atvykti į Liškiavą pažiūrėti bendros situacijos net negalvoja. Šiuo metu į vietą buvo nuvykęs seimo narys Gediminas Jakavonis ir kalbėjosi su darbininkais, jie patikino, kad nuo grafiko darbų neatsilieka.

 4. Už kelių dienų vėlinės. Šimtai automobilių važiuoja į Liškiavos kapines tvarkyti ir pagerbti artimų mirusiųjų. Šio tilto remontas tokiu metu – neleistinas apsileidimas ir nepagarba žmonių atžvilgiu. Tikrai reikia kreiptis į žiniasklaidą, kad paviešintų tuos, kurie už tai atsakingi.

 5. Straipsnį reikėjo rašyti prieš mėnesį. Dabar buvau nuvaževęs
  pažiūrėti. Sąžinė kažkam prabilo – pravažiuoti jau leidžia, tačiau po švenčių žada vėl uždaryti.

 6. Laba diena sakykit prašau kadangi remontas taip ilgai užsitęsė tai gal įmanomas pravažiavimas nors rytais iki 8 ir vakarais po darbo tai aktualu manau visiems toks laikas.

 7. Sveiki, gal galit paprasyt Merkines seniuno, kad geriau priziuretu vietines reiksmes kelius.Jau senai valyta kelio atkarpa nuo Panaros iki Liskiavos (trumpas keliukas).Aciu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *