Technologinės dalies apiebendrinimas

TECHNOLOGINĖJE DALYJE YRA ANALIZUOJAMI PERTVARŲ ĮRENGIMO IR APDAILOS BŪDO DARBAI. KADANGI PO MANSARDA YRA GYVENAMOSIOS PATALPOS, TAI YRA PAGEIDAUTINA KAD BŪSIMIEJI DARBAI UŽIMTŲ KUO MAŽIAU LAIKO IR NETRUKDYTŲ PIRMAME AUKŠTE GYVENANTIEMS ŽMONĖMS. IŠ TO IŠKYLA PROBLEMA – KIEK IR KAIP TEISINGAI PARINKTI DARBININKŲ SKAIČIŲ, KAD KUO GREIČIAU BŪTŲ UŽBAIGTI REKONSTRUKCIJOS DARBAI, NEPAKENKIANT DARBŲ KOKYBEI. ŠIAI PROBLEMAI IŠSPRĘSTI YRA GAN SMULKIAI IŠANALIZUOJAMI IR APRAŠOMI PAGRINDINIAI REKONSTRUKCIJOS DARBAI, PAGAL KURIUOS PARENKAMAS DARBININKŲ SKAIČIUS, APSKAIČIUOJAMA DARBŲ TRUKMĖ IR SUDAROMAS KALENDORINIS DARBŲ VYKDYMO GRAFIKAS, KURIS PAVAIZDUOTAS BRĖŽINYJE NR. 5.
PERTVAROS REKONSTRUOJAMOJE MANSARDOJE YRAB 3 RŪŠIŲ:
1. PIRMOS RŪŠIES PERTVAROS YRA TVIRTINANT GIPSO – KARTONO PERTVARAS DVIEILIAME KARKASE IS ABIEJŲ PUSIŲ.
2. ANTRA PERTVARŲ RŪŠIS YRA ĮRENGIANT LENGVŲ PROFILIŲ METALINĮ KARKASĄ IR PRISUKANT GIPSO – KARTONO LAKŠTUS MEDSRAIGČIAIS.
3. TREČIOJI PERTVARŲ RŪŠIS YRA KLIJUOJANT SAUSO TINKO LAKŠTUS ANT SIENOS.
VISO PERTVAROS, IŠSKYRUS SANITARINĮ MAZGĄ YRA PARUOŠIAMOS TAPETAVIMUI IR ĮRENGUS LUBAS – TAPETUOJAMOS. SANITARINIAME MAZGE PERTVAROS YRA APDAILINAMOS VIENSPALVĖMIS GLAZŪRUOTOMIS PLYTELĖMIS. LUBOS MANSARDOJE BUS ĮRENGTOS IŠ MEDINIŲ TĄŠELIŲ KARKASO, APKALANT KARKASĄ DAILYLENTĖMIS. LUBOS BUS ĮRENGIAMOS PRIKALANT MEDINĮ KARKASĄ ANT SĄVARŽŲ IR GEGNIŲ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *