Stiga žoliapjovė su briggs stratton varikliu

Stiga žoliapjovė su briggs stratton varikliu
Stiga žoliapjovė su briggs stratton varikliu

Stiga yra švedų gamintojas iš mėgėjiškos pusės, nėra ka lyginti su husqvarna, tačiau yra daug panašumų. Esminis dalykas, kad ant kėbulo yra sumontuota brigss stratton variklis 35 classic starting.

Šis variklis nėra galingas tačiau labai lengvai remontuojasi ir labai yra paprastas, labai patikimas. Šios žoliapjovės svoris su varikliu tik 20 kg. O šis  24-3081-11 modelis yra 2005 metų gamybos. Kadangi nedidelis variklis tai ir leidžiami garsai jo yra tik 96 db. Ši žoliapajovė yra pagaminta italijoje, nes turbūt Italijos darbo jėga yra pigesnė. Co išmetimas labai mažas, todėl ši žoliapjovė yra labai taupi ir ekologiška, su vienu bakeliu galima nupjauti apie 10 arų nedielės žolės.

Krepšys žoliapjovėje yra reikalingas tais atvejais, jeigu pas jus nėra didelių žolės pjovimo plotų ir jums reikia komposto žemės arba pabarstyti aplink augalus šiltnamyje arba darže. Nes tada augalas gauna užtektinai daug maistingų medžiagų kaip traša gaunasi pūnanti žolė, drėgmę sulaiko, nereikia taip dažnai laistyti, piktžolės ne taip greitai auga, nes negauna saulės.

Žoliapjovių supirkimas remontas pardavimas +37068236569 Moto muma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *