Statoil degalinė

Statoil degalinė

 

Jau Lietuvoje beveik neliko Statoil Norvegų kompanijos naftų produktų gamintojos bendrovės, savo degalinių tinklą pardavė Kanados naftos kompanijai Circle k.

Statoil neliko
Statoil neliko

Dabar tik galime prisiminti kaip atrodė statoil kompanija ir jos degalinių tinklas. Dabar Statoil gamins naftos produktus.

Statoil neliko Lietuvoje
Statoil neliko Lietuvoje

Greičiau nei per metus Statoil pakeitė veidą į Circle K.

Statoil neliko Lietuvoje
Statoil neliko Lietuvoje

Šiuo metu šios degalinės tinklas prisistao taip : „Lietuvoje ar Europoje – atsiskaitykite už kokybiškus degalus, tepalus ir kelių mokesčius Circle K kortele, nenaudodami grynųjų pinigų! Circle K kredito kortelė suteikia galimybę naudotis kreditu perkant prekes Lietuvoje, o įsigijus Circle K debeto kortelę galėsite laisvai rinktis, kada ir kokią pinigų sumą pervesti į kortelės sąskaitą iš anksto. Circle K taip pat teikia įvairias nuolaidas bei pasiūlymus, atitinkančius individualius įmonės poreikius.

Routex kortele galite atsiskaityti visame Routex tinkle, kuris vienas didžiausių degalinies jungiančių tinklų Europoje: daugiau kaip 18 000 degalinių 29 šalyse, įskaitant 9 000 degalinių, skirtų krovininiam transportui ir autobusams. Routex kortele galima sumokėti daugelį Europos kelių mokesčių”.

Iš esmės beveik niekas nepasikeitė, tik veidas kitas, tačiau ar klientams tas pavadinimas prilips, čia dar klausimas.

Circle k nauja kompanija degalinių tinkle
Circle k nauja kompanija degalinių tinkle, pakeitė statoil.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *