Spinneris suktukas

Spinneris suktukas
Spinneris suktukas

Lietuvoje jau tapo manija turėti suktuką spinerį, ir po kelis iškart. Tai jau tapo savotiškas mados reikalas. Spineriai buvo gaminami autistams vaikams, kad jie galėtų lavinti dėmesio sutelkimą, taip pat atsipalaiduotų labiau. Tačiau šis žaisliukas labai pritapo ir sveikiems vaikams ir suaugusiems. Pasak vaikų, jiems šis suktukas padeda atsipalaiduoti.

Spinneris suktukas
Spinneris suktukas

Žaisdami su suktukais vaikai ne tik atsipalaiduoja bet ir mokosi įvairių triukų su suktukais – spineriais. Triukų prisižiūri youtube ir bando išmokti tuos pačius triukus. Vienas iš jų yra kuo daugiau sustatyti besisukančių spinerių.

Spinneris suktukas
Spinneris suktukas

Suktukų yra įvairių rūšių ir modelių. Taip pat galima susikonstruoti ir savo suktuką spinerį. Pagrindas spinerio yra guolis nedidelis, jis turi būti išplautas nuo tepalo visi maži šratukai turi būti švarūs. Galima plauti su WD40 arba yra tam tikri specialūs valikliai. Išplovus guolį prie jo galima prilipinti kokius tik patys sugalvosite sparnus. Guolis išplautas neturi pasipriešinimo todėl suksis lengvai ir tolygiai su bet kokiais sparnais.

Spinneris suktukas
Spinneris suktukas

Spinerio manija šiuo metu Lietuvoje pasiekia pika ir planuojama, kad šis žaisliukas sumuš visus rekordus, netgi „jojo”. Nedidelis spineris telpantis į delną yra patogus kelionėse, darbe, mokykloje visose aplinkose. Neskleidžia jokio pašalinio nemalonaus garso. Sukasi vidutiniškai apie 5 minutes.

Hand spinner
Hand spinner

Fidget spinneris – suktukas, tai relakcacinis žaislas, kuris atpalaiduoja, nuima stresą, padeda susikoncentruoti. Šis žaislas telpantis į delną yra patogus naudoti bet kur ir bet kada. Juo galima linskmai atlikinėti su draugais įvairius triukus, žaidimus, išbandyti sukimosi laiką. Kiekviena spynerio rūšis turi savo įpatumus, sukimosi greitį, laiką, svorį. Fidget spinneris skirtas net tik vaikams, bet ir suaugusiems, darbe patiriant daug streso, suktukas pakeičia tokios nervinius impulsus, kaip kojos judinimas, šratinuko spragsėjimas ar kramtymas ir t.t. Vaikams tai didelis stimulas atsitraukti nuo kompiuterinių žaidimų, filmukų žiūrėjimo, jie mieliau eina su draugais į kiemą pažaisti spineriais-suktukais. Tai skatina bendravimą, judėjimą, lavina vaizduotę, nes norisi vis kitaip išsukti spinerį. Kai kuriems vaikams padeda lengviau užmigti, tiesiog pakanka ramiai pasukti fidget spinnerį keliolika minučiu ir nusiramines vaikas po sunkios visos dienos ramiai užmiega.

Fidget Spinner
Fidget Spinner

Fidget spinner (suktukas) yra patogus naudoti visiems ir visada, darbe, mokykloje, parduotuvėje, automobilyje, namuose, lovoje, lauke, kur tik panorėsite ten ir suksite, neskleidžia jokio pašalinio garso, kompaktiškas telpa delne, sukasi nuo 2 iki 6 minučių, ramina, atpalaiduoja, prablaško ir atlieka dar daug gerų dalykų, todėl siūlome įsigyti Fidget spinerį – suktuką pas mus parduotuvėje jau dabar…

Fidget Spinner
Fidget Spinner

Didžiausias pasirinkimas spinerių geriausiomis kainomis yra

Vilniuje šeškinės g. 22A, žaislų parduotuvėje. Elektriniai paspirtukai firminiai žaislai

Darbo laikas nuo 10 iki 19 valandos

telefonas pasiteiravimui +370 639 82088

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *