Rietavo turgus Lietuvoje

Rietavo turguje prekeivių gausa.

Rietavo turgus

Šis turgus bene didžiausias savo plotu visoje Lietuvoje. Žemaitijoje esantis Rietavo savivaldybėje turgus įdomus savo prekių įvairenybę ir gausa. Čia galima rasti nuo durų rakto iki lėktuvo dalių. Didelė gausa įvairių drabužių ir naujų ir naudotų, namų apyvokos daiktų, dviračių, sodo technikos naujos, naudotos, žemės ūkio padargų, maisto produktų, tiek vietinių ūkininkų tiek atvežtų iš kitų šalių. Turguje dirba kavos mobilūs automobiliai, kuriuose galima nusipirkti skanios kavos ir arbatos. O taip turguje dirba daug įvairių maisto ruošimo kavinių, kurios jums galės pasiūlyti nuo kareiviškos košės iki cepelinų ir įvairių kepsnių. Man skaniausia ir sočiausia buvo kareiviška košė arba plovas.

Rietavo turguje galima pavalgyti skanios ir sočios kareiviškos košės, plovo ar sriubos žuvienės.

Rietavo turgaus asortimentas

Turgaus teritorija beveik užima 30 hektarų, tad pėsčiomis apeiti visą turgų užima daug laiko ir atima nemažai jėgų, būtų lengviau su dviračiu ar paspirtuku didesniais ratais, nes didžio dalis turgaus teritorijos užima žvyras. Pats turgus suplanuotas yra pakankamai gerai, surūšiuota prekių asortimentas, ūkio padargai vienoje turgaus pusėje, automobilių dalys, kitoje pusėje, drabužiai taip pat pasiskyrste vienoje pusėje beveik, sodo technikos asortimentas atskirai, tačiau daugiau čia rasite ir kitų prekių.

Didelis pasirinkimas yra iš sendaikčių, atvežtų iš kitų šalių. Rasite daug įvairių baldų, židinio krosnelių, kapsulių, kietu kuro katilų įvairių rūšių kuro, anglių, malkų, briketų ar granulių. Didelis asortimentas yra namams, langų pasirinkimas platus, kaminų ir kitų medžiagų reikalingų namų remontui.

Rietavo turguje pakalbinome net iš Vilniaus atvažiavusius sodo technikos ir kitų prekių prekeivius www.motomuma.lt, pasak jų Rietavo turgus labai didelis ir čia galima rasti daug įvairių įdomių daiktų. Pirkėjų srautas labai didelis, tačiau pasigirti gera prekyba negalėjo, kadangi toli iš Vilniaus važiuoti, tai užsuka labai retai, į metus kelis kartus, nes arčiau Vilniaus yra Kauno bagažinių turgus ir Panevėžio, kuriuose galima uždirbti daug daugiau nei Rietave. Čia toks jausmas, kad pirkėjai čia eidami, jau žino kur eiti ir ko nori, apsiperka ir grįžta namo, tokių ieškotojų, kurie ateina nežinodami ko nori yra nedaug.

Motomuma.lt į Rietavo turgų atvyko „apsiginklavo” ne tik naudota sodo technika, bet ir įvairiais sendaikčiais, žaislais ir kitomis prekėmis, kad galėtų daugiau su prekiauti.
Rietavo turgaus aikštelė prekyvietės.

Rietavo turgaus darbo laikas

Rietavas pradeda darbą Sekmadienį anksti, patys prekybininkai renkasi jau nuo 5 val ryto, dažniausiai pirkėjai jau pradeda 7 valandų rinktis. Bilieto kaina prekeiviui kainuoja apie 12 eurų, naujiems atvažiavusiais, galima labai neskubėti, nes ne visada atvažiuoja senbuviai, tada galima atsistoti jo vietoje, visada būna tos vietos arčiau didesnio pirkėjų srauto, nes kartais Rietavo turgaus administracija gali jus klaidingai pastatyti, kur žmonių gali nedaug praeiti. Turgus maždaug vyksta iki 13 -15 valandos, priklauso nuo oro ir metų laiko, nes žiemos metu, pats pikas praeina iki 12 valandos, vasara ilgiau.

Rietavo turgus randasi  Budrikiai, LT-90301, Rietavo sav. Telefonas 8 687 46 052, el. paštas info@rietavoturgus.lt Informacijos tel. 8 687 46 052

Navigacija lengvai randa tai tikrai nepasiklysite, o ir šiaip galima orientuotis pagal automobilių srautą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *