Pranešimas spaudai

PRANEŠIMAS SPAUDAI
2006 m. lapkritis 3 d.
Vilnius

„Viešojo maitinimo įstaigos“

UAB „UCOBO“ dviejų padalinių „Pomodoro“ ir „ Žaldokynės“ veiklos rezultatai.

Lietuvoje egzistuoja daug viešojo maitinimo įstaigų. Tarp jų gyvuoja ir UAB „Ucobas“. Šiai įmonei priklauso „St valentinas“ , „Pomodoro“ ir „ Žaldokynė“. „St valentinas“ buvo pirmas restoranas atvėręs duris į italų virtuvės paslaptis. „St valentinas“ yra aukštos klasės restoranas. Jis gyvuoja jau apie dešimtmetį. Apie 2002 metus UAB „Ucobas“ atvėrė dar vienas italų virtuvės duris pavadintas „ Pomodoro“. Lydint sėkmei „Pomodoro“ restoranai Lietuvoje atsirado trys. Šių restoranų siūlomas asortimentas ir kokybiški gaminiai, bei geras aptarnavimas traukė lankytojus.
Tačiau UAB „Ucobas“ savinikai yra lietuvių kilmės ir negalėjo atsispirti pagundai, jie įkūrė tradicinių lietuviškų patiekalų restoraną, truputį toliau už miesto ribų, Molėtų plente, kuris stebino ne tik savo virtuve, bet ir pramogom.
Tačiau visa „Žaldokynė“ yra sudėjus tris „Pomodorus“, todėl jei reikėjo daugiau personalo, gero padalinio vadovo. „Pomodoro“ visuomet galėjo pasigirti gerom darbo sąlygom, geru susisiekimu, o „Žaldokynei“ to ir trūko, todėl gyvavo ji neilgai. Neoficialiais duomenimis yra teigiama, kad „Žaldokynė“ atsidūrė arti bankroto ribos, dėl darbuotojų stokos. Visas „Ucobas“ kalbėjo, kad dėl to yra kalta padalinio vadovė nesugebėjusi išlaikyti darbo jėgos, nes buvo žiauri despotė, norėjusi atimti visas žmogiškąsias teises. Todėl prarado visus gerus darbuotojus, kurie mokėjo ir galėjo dirbti. Naujų darbuotojų priėmimas, nepateisino lūkesčių, taip susilaukė vis daugiau priekaištų iš klientų pusės, taip ir pasiekė galutinį gyvavimo etapą. Tokių atvejų „Pomodoro“ restoranuose niekad nebuvo. Savininkai didžiuojasi senąja demokratijos sistema restorano vidinėje aplinkoje.
Manau, kad priverstinis „Žaldokynės“ pardavimas UAB „Čilijai“ parodo, jog tikrasis vadovas yra tas, kuris moka pelnyti darbuotojų pagarbą ir tik tuo atveju darbuotojas yra pasiryžta atlikti kokybiškai jam patikėta darbą. O baimės ir nepagarbos jausmas sužlugdė ne vieną despotą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.