Panevežio automobilių turgus

Panevežio turgus įsikūręs miesto pakraštį, šalia miesto šilumos tinklų

Panevežio automobilių turgus

Tai vienas įdomiausių ir tolerantiškiausių turgų Lietuvoje. Čia galima rasti visko, nuo sendaikčių iki naujausių brandų. Kainos labai įvairios, galima visada pasiderėti, tai ne gariūnai, kur nuleidžia 1 eurą ir tuom didžiuojasi. Čia tiek prekeiviai ir pirkėjai yra mandagūs, tolerantiški ir vienas kitą supranta, nesikabinėja be reikalo ir nesierzina. Net keista atvykti į Panevežį ir jausti iš žmonių gerumą, jokios egresijos ar kitokios pagiežos, kuri būdavo „tulpinių” laikais. Prekeiviai pradavinėja įvairiais daiktais iš užsienio atvežtais, gražintomis naujomis prekėmis, kai kurie daro garažo valymus, kiti užsiveža naujų prekių iš kaimyninių šalių arba tų pačių Gariūnų ir čia parduoda brangiau.

Panevežio turguje ras sau prekių ir moterys

Moterims čia driekiasi didžiausia aplink turgų naujų ir naudotų drabužių pasiūla, kainos tikrai yra pakankamai geros ir brendinių prekių. Taip pat didelis pasirinkimas įvairiausių antikvarinių indų ir baldų.

Turguje Vyrai gali rasti įvairių naujų ir naudotų automobilių daliu aksesuarų ar originalių gaubtų.

Panevežio turgaus darbi laikas ir kaina

Panevėžio automobilių turgus dirba šeštadieniais ir sekmadieniais, pats automobilių dirba visomis dienomis, bet ten tik automobilistams, penktadieniais atvyksta tralai naujai atvežtais automobiliais, penktadienį būna didesnis suaktyvėjimas iš kaimyninių šalių. Trugaus pradžia prasideda 8 valanda ryto ir baigiasi maždaug apie 13 /14 valanda, priklauso nuo oro. Prekeiviams bilietas už prekybos vietą kainuoja nuo 5 iki 20 eurų, priklauso su kokio dydžio automobilių atvykote ir kiek vietos užimsite, taip vidutiniškai apie 10 eurų. Turgus randasi Pramonės g. 8, LT-35100, PANEVĖŽYS, navigacija puikiai randa, tai tikrai nepasiklysite.

Panevežio turguje vaikai irgi ras savo žaislų kampelį.

Panevežio turgaus asortimentas

Čia kaip minėjau rasti galima daug visko, tačiau čia didelis pasirinkimas dviračių įvairiausių, Panevėžyje yra populiaru važinėtis su dviračiu, čia rasite ir paprastų ir elektrinių dviračių. Taip pat daug sodo technikos, nuo pjūklo iki sodo traktoriaus, čia dažnai atvažiuoja Motomuma, net iš Vilniaus, nes pasak jų Panevėžyje galima daugiau nusipirkti nei parduoti, nes visada randi to ko labai norėjai ir niekur neradai. Taip čia yra gaminami skanūs ir dideli bulviniai blynai su mėsą, kurį suvalgyti vienu ypu ne kiekvienas gali, o kaina tik 3 eurai.

Didelis pasirinkimas Skandinaviškų židinių ir krosnelių su palankiomis kainomis. Iš maisto produktų taip pat yra atvežta i bazių mandarinų, apelsinų ir kitų vaisių pigiau nei parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *