Nemokamas žolės pjovimas

Nemokamas žolės pjovimas
Nemokamas žolės pjovimas

Avys yra puikus sprendimas tinginiams, kurie gyvena kaimear sodyboje ir tingi pajuti žole. Jums daug investuoti nereikės, netgi pigiau nei nauja gera žoliapvovė ar traktoriukas. Viena avis maža kainuoja apie 30 eurų, jums reiktų maksimum 4 ar 5 avių, virvės joms pririšti arba aptverti tvora su virvėmės, pro kurias tekėtų srovė, tada avys nelenda iš aptvaro. Avių fekalijos yra maži grūdeliai, nepalyginsi su karvės ar arklio, todėl jos jūsų sodybos ar sklypo neapdergs. Kelios avys jums per savaite sutvarkys žolę 20 arų plote, kai pabaigia viena plotą, perišat į kitą ir viskas, žolė bus šienaujama nemokamai visa vasara.

Žiemai galite avis parduoti arba jeigu turite stogine žiemai nusiperkate šieno iš ūkininko ir toliau auginate avis.  Avys yra protingi gyvūnai ir atskire savo šeimininkus, todėl svetimų nelabai prisisleis.

Avies kailis yra kerpamas pavasarį, tai kai užaugs avys galėsite gauti pajamų ir iš avies vilnos.

Nemokamas žolės pjovimas
Nemokamas žolės pjovimas

Virvės keli šimtai metrų ir akumuliaturius jusms gali kainuoti apie 150 eur, priklauso kiek virvės reikės. Kuolus galite medinius sukalti, aprišate virve, pajungiat akumuliatoriu su transormatoriumi ir viskas įtampa yra, geriau pačiam nebandyti, nes galite ir pritūpti, momentinė elektros iškrova yra pakankamai stipri.

Puikus sprendimas tinginiams, kurie tingi pajuti žole. Šios avys nupjaus jums nemokamai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *