Namų darbo ataskaita

Savarankiškai atlikto darbo ataskaita.

Pasirinkau šią temą, nes ji dabar yra labai aktuali, dauguma lietuvių laukia, kada galės išbandyti naujus lietuviškus vandens atrakcionų parkus, nes turbūt jau pabodo važinėti i kaimynines šalis.Vilniuje statomas vandens parkas dažnai pakliūna į žiniasklaidos akiratį iš nelabai palankios jiems pusės. O Druskininkuose pačiam teko dirbti keletas savaičių ir ten dirbdamas iš rangovų ir statybos techninės priežiūros vadovų įdomių dalykų sužinojau, ko dar joks žurnalistas nežino ir nėra išspausdinęs straipsnio apie tai.
Rinkdamas medžiagą šiam pranešimui, aš perskaičiau keletas straipsnių. Keletas šaltinių sužinojau iš statybos priežiūros vadovo, taip pat kadangi mūsų organizacija yra susijusi su statybomis, tad mano viršininkas bendravęs su statybos rangovais taip atskleidė keletas faktų.
Savo pranešimą spaudai skirčiau naujienų rūšiai., todėl, kad šis pranešimas yra apie du naujus statomus vandens parkus ir tai yra naujiena, kurią norėčiau išspausdinti tame pačiame regioniniame laikraštyje „Druskonis“. Nes ten vietiniai gyventojai yra labai susidomėję šiais statomais vandens parkais ir jiems laibai yra smalsu, kuris bus pranašesnis. Jiems yra įdomu kiek kainuos ši pramoga, kokios atrakcijos jų laukia ir nekantriai laukia tos dienos, kai atvers duris šie ilgai laukti visos Lietuvos du vandens parkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.