Marmurinė sraigė

Marmurinė sraigė
Marmurinė sraigė

Važiuojan iš Vilniaus link Liškiavos, Alytaus, Merkinės, Druskininkų, Perlojos, už Valkininkų ties Naujaisiais Valkininkais, priet pat geležinkelio pervažos yra nedidelis ūkininkų turegelis.

Jame ant turėklų stovi tokios didelės sraigės pagamintos iš marmauro dulkių. Važiuodamas nuo Druskininkų sustojau pasiklausti kiek tokia puošmena kainuoja. Galvojau pasipuošti savo sodybos kiemą, nes sraigės yra apie 50 cm skermens, tokios įspūdingo dydžio ir labai naturalios.

Planavau išleisti kokius maksimum 40 eurų už vieneta, tačiau kaina šiek tiek privertė mane nusivilti, jas pardavinėjo po 150 eurų, tačiau galima derėtis ir būtų nuleide iki 130 eurų. Aišku gal vertos jos tiek, kai nežinai kiek įdėta darbo į sraigių gamybą.

Marmurinė sraigė
Marmurinė sraigė

Pasirodo tai yra vieno menininko nuo Aukštadvario Trakų rajonas, jis ten daug turi įvairių skulptūrų, tačiau vardo ir pavardės man nepasakė prekeivis. Kam įdomu šios sraigės tai butinai nuvažiuokite iki Naujieji Valkininkai geležinkelio pervažos manau rasite jas dar, nes visą vasarą jos buvo. Kadangi tai yra autorinis darbas, todėl tiek ir kainuoja, tačiau pažvelgus iš kitos praktinės pusės, šiek tiek per prabangu palikti tokias sraiges kieme, kai gali ateiti ir „netyčia” pasiskolinti….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *