Logikos klaida Zuokas

Logikos klaidos traktuorijamos, kaip nelogiški sprendimai ar straispniai pakliūna į viešumą, čia vienas iš pavyzdžių, kaip delfis renka reitingo balsus;
Teismas trečią kartą išteisino A.Zuoką ir tris „Rubicon group“ atstovus.

DELFI

Vilniaus meras Artūras Zuokas ir trys „Rubicon group“ atstovai byloje dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų teise per 2003 metų Vilniaus mero rinkimus ketvirtadienį buvo išteisinti trečią kartą. Vilniaus apygardos teismas iš naujo išnagrinėjęs Aukščiausiojo teismo sugrąžintą bylą nusprendė, kad tiek pirma instancija Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme, tiek apeliacine tvarka Vilniaus apygardos teisme pernai nagrinėjant šią bylą nebuvo padaryta jokių procesinių pažeidimų.

„Aš buvau pasirengęs, todėl, žmogiškai žiūrint, man buvo tas pats“, – žurnalistų paklaustas, kaip vertina jau trečiąjį išteisinamąjį teismo nuosprendį, sakė A.Zuokas. Anot jo, ši byla buvo „suorganizuota politikų“.

Kiekvienais metais “Laisvo laikraščio” redakcija skelbdavo “metų kyšininkus”, tačiau šiais metais nutarėme paskirti kitą nominaciją – “metų vagies”. Šio titulo, be jokios abejonės, 2005 m. labiausiai nusipelnė Vilniaus meras Arūras Zuokas, arba garsusis “abonentas”, kuriam “Rubicon group” sumokėjo kelis milijonus litų kyšių. Nors šiandien jau niekas neabejoja, kad ???Rubicon group“ už jai palankius sprendimus mokėjo ???abonentui“, arba A.Zuokui, milijonus litų per pastaruosius kelis metus, tačiau net ir pagautas kyšininkas toliau kalba apie savo ???vertybes“ ir ???moralę“, ir toliau vagia iš vilniečių.

Apeliacija i autoritetus: Zuokas-vagis.
Analizė: kaip Zuokas gali būti vadinamas vagimi, jeigu visi jam pateikti kaltinimai yra išteisinti, čia manau nelogiška yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.