Kokliai

Tujos krūmas
Tujos krūmas, tai degto molio specialios formos plytos, skirtos mūryti pečius, jie yra atsparūs karščiui ir ilgai išlaiko šilumą.

  Lietuviai nuo seno vertino koklius, juos naudojo stengdamiesi papuošti namus ir paversti juos išskirtiniais. Koklių istorija mūsų šalyje pirmąjį puslapį atvertė dar XIV amžiuje. Nuo to meto koklių meistrai vis tobulino gamybos procesą ir plėtė ornamentų įvairovę.

         UAB „Statgreita“ypač vertina unikalius gaminius ir gilias tradicijas išlaikiusius amatus, todėl parduodame išskirtine istorija galinčio pasigirti gamintojo koklius . Mūsų atstovaujamo gamintojo šeima koklius gamina jau ilgiau nei 50 metų. Kokliai nuo seno tapo šeimos verslu, o jų gaminimo subtilybės – iš kartos į kartą perduodamu brangiausiu palikimu.DSC_7690

         Puikiai išmanydamas koklių gaminimo niuansus, gamintojas ir šiandien visus darbus atlieka rankomis. Tad pasirinkę mūsų koklius, ne tik papuošite savo židinį ar krosnį laikui ir madų vėjams nepavaldžiais kokliais, bet ir pajusite rankų darbo gaminių skleidžiamą šilumą.

         Siekiame klientams pasiūlyti tik aukščiausios kokybės gaminius, todėl parduodame koklius, kuriems gaminti naudojamas tik geriausios rūšies molis, tirpinamas vandenyje drauge su kvarcu ir kreida, tuomet sijojamas ir paliekamas reikiamą laikotarpį tam skirtose temperatūros režimo reikalaujančiose patalpose. Ir tai tik maža dalis koklio „gimimo“ istorijos.

         Stengdamiesi patenkinti klientų lūkesčius, mes nuolat plečiame savo asortimentą naujų rūšių koklių plytelėmis. Parduodame ir tradicines koklių plyteles (išmatavimai 20 x 10 cm) su įspaustais ornamentais. Siūlome pasirinkti iš 6 skirtingų spalvų koklių plytelių, tad tikrai rasite Jūsų interjere labiausiai derančius koklius. Taip pat parduodame šešių skirtingų spalvų kvadratines koklių plyteles (išmatavimai 18,5 x 18, 5 cm).

         Jaukiems namams papuošti rinkitės „Statgreitos“ koklius – garantuojame kokybę ir gerą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *