Kaip rašyti spaudos pranešimą

„X kompanija“ rinkai pristatė dvi naujas lazerines peles

Pranešimas spaudai
2005 m. spalio 18 d.
Ženeva

„X kompanija“

Pasaulyje pirmaujanti kompiuterių pelių gamintoja „X kompanija“ pristatė dvi naujas ypač tikslias G serijos žaidimų peles. Naujosios pelės savo ypatingomis charakteristikomis, dideliu greičiu ir plačiomis pritaikymo galimybėmis iš esmės skiriasi nuo iki šiol buvusių rinkoje.
„X komapnija“ G5 ir G7 pelės naudoja pačią naujausią lazerinę technologiją Gaming-Grade, kurios pagrindinė ypatybė – tikslumas. Naudojant 2000 dpi atpažinimo rezoliuciją lazeris gali atpažinti 45 colius per sekundę, taip užtikrindamas, kad net ir žaibiški judesiai bus atpažinti itin tiksliai.
„Atsiliepimai, kuriuos gauname iš žaidimų mėgėjų, padeda mums sužinoti kaip turi atrodyti ideali pelė. Vėliau šias žinias panaudojame jas kurdami. Ypatingas tikslumas, didelis greitis ir galimybė susiderinti pelę sau – tai G5 ir G7 pelių savybės, kurių pageidavo žaidimų mėgėjai iš viso pasaulio,“- tvirtina „X kompanijos“ produktų rinkodaros vadovas Jonas Y.
Pasak produkto kūrėjų, abi naujosios pelės turi ypač jautrią atpažinimo sistemą. Abiejų pelių rezoliucija gali būti reguliuojama nuo 400 iki 2000 dpi. Visos G serijos pelių savybės sukuria nepalyginamą tikslumo jausmą ir greitį, kurį įvertins kiekvienas žaidimų mėgėjas.
„X kompanija“ buvo įkurta 1981 metais. Įmonė gamina ir parduoda periferinę įrangą, kuri suteigia galimybę žmonėms efektyviai dirbti, žaisti ir bendrauti skaitmeniniame pasaulyje. „X kompanija“ yra Šveicarijos kompanija, kurios akcijomis prekiaujama Šveicarijos SWX (santrumpa LOGN) ir JAV Nasdaq (santrumpa LOGI) biržose. Jos gamyklos yra Azijoje, o pagrindiniai biurai – didžiuosiuose Šiaurės Amerikos, Europos ir Pietryčių Azijos miestuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *