Geltonos sofos klubas skelbia

Pirmasis pavasariškas koncertas Geltonos sofos klube jau kovo 6 dieną su energingais, šokti skatinančiais, pozityvu kvepiančiais ir įkvepiančiais – NETIKĖTAIS SVEČIAIS!

Jauna, stipri iš pašaukimo grupė, grojanti funk-jazz-soul muziką, savo autorinę kūrybą įvardija pačių sugalvotu deriniu – smoothcore.

Susibūrę 2015 metų pradžioje Vilniuje ir iš karto ėmę skleisti nepaprastai malonias vibracijas, surengę pasirodymus Vasaros Terasoje ir LRT Opus Jaunų grupių konkurse pelnę publikos simpatijas, „Netikėti Svečiai“ toliau drąsiai progresuoja, savo muzikoje maišydami neo soul, acid jazz, gangsta hip-hop ir roko stilistikas.„Netikėti Svečiai“ įžengia į sąmonę ir pasąmonę, panaudodami netikėtumo elementą kuriamų autorinių dainų aranžuotėse.

Vos vienerius metus gyvuojanti grupė šiuo metu jau įrašinėja savo solinį albumą, rengia koncertus Vilniuje, buvo pakviesta dalyvauti SoFar organizacijos renginyje bei KINFO 2015 kino apdovanojimuose.

Jei esi pasiruošęs atidaryti namų duris netikėtumams, gerai nuotaikai ir netikėtiems svečiams – užsuk jau ŠĮ sekmadienį:) vaišių stalą šįkart suruoš patys ,,Netikėti Svečiai”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *