Elektrinis paspirtukas Zinc

Elektriniai paspirtukai Zinc
Elektriniai paspirtukai Zinc

Tai Anglų gamintojo paspirtukas, pakankamai aukštos kokybės. Paprastas, patikimas ir lengvas.

Elektrinis paspirtukas Zinc
Elektrinis paspirtukas Zinc

Zinc, tai labai populiarus elektrinis paspirtukas Anglijoje. Jis beveik savo kokybe nenusileidžia Amerikiečių gamintojui Razor. Zinc yra įvairių rūšių, tinka nuo 8 metų amžiaus vaikams, didesni nuo 13 metų amžiaus vaikams tinka. Zinc variklis vedamas grandine, todėl yra daug patikimesnis, nes su diržine pavara paspirtukas.

Elektrinis paspirtukas Zinc
Elektrinis paspirtukas Zinc

Šiuos paspirtukus vadinu paprastaisiais, nes jie yra labai paprasti ir patogūs visais atvejais. Paleidimo mygtukas yra paslėptas po padu, todėl įsijungia jisai tik atsistojus ant pado, toliau elektrinis variklis neįsijungs kol nepasispirsi keletas žingsnių ar nepasieksi 5km per valandą greitį, tada jau įsijungia elektros variklis ir galima mėgautis važiavimu, norint sustoti reikia paspausti kaip ir paprastuose paspirtukuose galinį stabdį ir ten esantis daviklis atjungia elektros variklį. Praktiškai neturintis jokių minusų paspirtukas Lietuvoje kainuoja nuo 50 eurų. Juos galima rasti elektrinių paspirtukų parduotuvėje Vilniuje Šeškinės g. 22A. Telefonas pasiteirauti 8 682 36569.

Elektriniai paspirtukai Zinc
Elektriniai paspirtukai Zinc

Šie paspirtukai turi tik vienintelį minusą, tai jeigu nėra įdėtos poveržlės ant galinio rato ašies, tai gali atsisukti galinio rato veržlės, tačiau tai yra lengvai ištaisoma, todėl dėl to nereiktų nerimauti.

Paspirtukai skirti važiuoti nuo 8 metų vaikams, galima ir jaunesniems, jeigu ūgis leidžia, reiktų žiūrėti, ar vaiko galva yra aukščiau vairo. Stovi jame 2 geliniai akumuliatoriai 12 voltų (V) ir 5 amper valandos (AH), sumontuotas 100w elektros variklis. Leidžiamas maksimalus svoris yra 54 kg. Ratai plastmasiniai.

Akumuliatorius reiktų saugoti nuo pilnos iškrovos ir šalčio, tada jie tarnaus 2 ar daugiau metų. Jie nėra brangūs, kainos svyruoja nuo 14 eurų.

Kas nori sutaupyti, patariu rinktis Zinc paspirtuką, nes jie pigesni už kitus, patikimi, lengvai remontuojami, kompaktiški.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *