EGplus

EGplus statybos darbai

Statybos kompanija UAB „EG PLUS“ savo veiklą pradėjo 2008 metais. Įvairaus sudėtingumo ir apimties statybos darbai prekybos centruose, biuruose, grožio salonuose, kavinėse ir visuomeninėse organizacijose yra mūsų pagrindinė veiklos rūšis. Įmonė turi savo įrankių ir priekabų nuomos centrą kas leidžia klientams pasiūlyti daug lankstesnes kainas. 2008 metais pradėjo veikti ir valymo paslaugas teikiantis padalinys. Mūsų įmonė gali pasiūlyti visas valymo paslaugas už konkurencingą kainą.
Įmonės tikslas
Šiuolaikiškumas, naujoviškumas bei į klientą orientuotas požiūris – tai pagrindinės mūsų vertybės, kurios leidžia lanksčiai prisitaikyti prie klientų poreikių, skatina diegti naujoves, nuolat ieškoti naujų galimybių. Mūsų veiklos pagrindas – profesionalumas, naujoviškumas ir kokybė, kurią užtikriname sutartu laiku bei kvalifikuotai atlikdami statybos ar valymo darbus. Lanksti kainų politika, aukšta darbų kokybė, profesionalus kolektyvas bei lankstus požiūris į kliento poreikius leidžia įmonei sėkmingai vystyti įmonei patikėtus projektus.
UAB „EG PLUS“ tikslas – tapti viena stipriausių bendrovių Lietuvos rinkoje. Bendrovė siekia kurti ir įgyvendinti novatoriškus, unikalius projektus, sutelkdama didžiausią dėmesį į kokybę, naujoviškumą, ekonomiškumą. UAB „EG PLUS“ tikslas būti patikimiausia partnere savo klientams, kuri būtų žinoma ir vertinama kaip nuolat tobulėjanti ir į kokybę orientuota bendrovė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *