Darbo partijos mėnesio veikla Vilniaus skyriuje

š. m. vasario 18 d. vyko Justiniškių grupės rinkimų štabo susirinkimas, Karoliniškių grupės išplėstinis pogrupių vadovų susirinkimas, bei Žirmūnų grupės susirinkimas. Jų metu buvo aptartos veiklos grupėse, pasidalinta nuomonėmis dėl rinkimų štabo darbų.
š. m. vasario 20 d. gausus Vilniaus miesto skyriaus narių būrys tirpdė ledo čiuožyklą. Smagios emocijos ir gera nuotaika lydėjo visą mūsų komandą!
š. m. vasario 22 d. Vilniaus miesto skyriaus kandidatai į vienmandatę rinkimų apygardą dalyvavo susitikime su Darbo partijos pirmininku Valentinu Mazuroniu, Darbo partijos centrinio štabo vadovu Vytautu Gapšiu bei Darbo partijos atsakingąja sekretore Ieva Kačinskaite – Urboniene. Susitikimo metu buvo aptarta kandidatų veikla apygardose, pristatyti Vilniaus miesto skyriaus darbai, diskutuota rinkimų klausimais.
š. m. vasario 25 d. vyko Fabijoniškių ir Justiniškių grupės rinkimų štabo susirinkimai, taip pat Karoliniškių grupės išplėstinis pogrupių vadovų susirinkimas, kurių metu aptarti einamieji darbai grupių veiklose.
š. m. vasario 25 d. Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Giedrius Mozūraitis kartu su LR Seimo nariais Vytautu Gapšiu ir Valdu Skarbaliumi lankėsi knygų mugėje, kurios metu savo biliotekas papildė naujomis, įdomiomis knygomis.
š. m. vasario 26 d. Justiniškėse, Karoliniškėse, Pilaitėje ir Šeškinėje buvo pastatytos mažosios bibliotekos šių mikrorajonų gyventojams. Knygų namelius pastatė Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Giedrius Mozūraitis kartu su LR Seimo nariais Vytautu Gapšiu ir Valdu Skarbaliumi. Pagrindinė mažųjų bibliotekų idėja – žmonės galės atnešti savo knygą ir pasiimti kitą, kurią nori perskaityti. Juk tai puiki proga dalintis gerumu su savo kaimynais ir bendruomenės nariais.
š. m. vasario 26 d. Vilniaus miesto skyriaus tarybos nariai dalyvavo Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Vilniaus miesto skyriaus 12-ojo gimtadienio šventėje, kurios metu sveikino organizacijos narius su smagia švente.
Taip pat primename, kad naujausius Vilniaus miesto skyriaus įvykius bei vykusių renginių akimirkas rasite socialiniame tinkle Facebook. Paieškos laukelyje suveskite Darbo partijos Vilniaus miesto skyrius ir spauskite mygtuką Patinka. Arba spauskite šią nuorodą: https://www.facebook.com/Darbo-partijos-Vilniaus-miesto-skyrius-153903574942241/?fref=ts.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *