Brigss straton variklis 60 intek

Brigss straton variklis 60 intek
Brigss straton variklis 60 intek

Perkant žoliapjovę sau, pirmiausia žiūrėkite ne į kėbulą, o į variklį, jeigu variklis yra geai visiems žinomas visų laikų geriausias Brigs straton variklis. Su šiuo varikliu mažiausiais turėsite problemų.

Kėbulą galima patiems lengvai pasikeisti į kokį norite, nes varikliai montuojami labai paprastai dažniausiai ant keturių varžtų, o vidinė škyvo skylė būna panašios.

Brigss straton variklis 60 intek
Brigss straton variklis 60 intek

Šie briggs varikliai yra labai galingi, galima montuoti netgi ant žoliapjovės traktoriukų, reikia tik pasižiūrėti ar vidinės skylės sutampa su škyvu pačiu. Vienas minusas yra šiame variklyje yra tai kad karbiuratoriaus pompa ne benziną traukia į karbiuratorių, o orą pučia ir taip įstume benziną į karbiuratorių, todėl ta pompa turi būti visada labai sandari, kitu atveju reiks vietoje 3 paspaudimų paspausti 30 kartų, kol pripumpuosit benzino. Šis variklis Intek edge OHV yra labai galingas ant žoliapjovių, todėl dažniausiai montuojami ant didelių ir sunkių kėbulų, todėl rinkitės savaeigę, nes tokį kaip šis gargarą stumdyt yra ką veikti net ir jaunam žmogui. Aišku tokiam varikliui žolės dydis yra neaktualu, eina kaip tankas be jokių permušimų. Sėkmės dirbant.

Jeigu sugedo toks įrankis, kreipkitės į meistrą +37068236569

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *