Artūras Paulauskas kalbasi su žmonėmis

Artūras Paulauskas kalbasi su žmonėmis
Artūras Paulauskas kalbasi su žmonėmis.

 

Linksmojo kvartalo Perkunkiemio mikrorajono aktyvūs piliečiai pasikvietė seimo narį Artūrą Paulauską, kad šis patartų kaip išspręsti šio kvartalo jau dešimt metų egzistuojančio esamas problemas.

AP linksmasis kvartalas Perkunkiemis
AP linksmasis kvartalas Perkunkiemis

 

Aktyvūs šio rajono gyventojai susirinko ir visas problemas surašė ant balto lapo ir ruošiasi savo iniciatyva pateikti Vilniaus miesto merui R. Šimašiui. Artūras Paulauskas savo ruožtu pažadėjo pakontroliuoti, kad meras netemptų ir atsakytų šiems gyventojams, ką jiems toliau daryti.

AP linksmasis kvartalas aktyvas
AP linksmasis kvartalas aktyvas

 

Šio Linksmojo ir nelinksmojo Perkunkiemio pagrindinės problemos yra, tai iki šiol nepriduota visa komunikacija, kuri pravesta pro privačią žemę neatsiklausus savininko jos ir nėra dviejų kvartalų jaugiančio pagrindinės Perkunkiemio gatvės jungties, kuri irgi turėtų eiti per privačios žemės sklypą, tačiau miesto valdžia šių problemų nenori įsiklausyti ir spręsti. Taip kenčia ir žemės savininkai ir Perkunkiemio gyventojai, nes nei su vienu nei su kitu miesto valdžia nekalba, todėl bus pateikta ir iš vienos pusės raštas ir iš kitos pusės raštas miesto merui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *